ÜRÜNLER

FurnaceTracker Sistemler

Kategori : Datalogger-Termograflar


Metal ısıl işlem endüstrileri için hem ürün sıcaklığının hem de çevresinin ölçülmesi, hem ürün kalitesinin hem de proses verimliliğinin sağlanması açısından kritik öneme sahiptir, bu nedenle Fluke Process Instruments en sağlam, gelişmiş fırın profilleme sistemlerini tasarlamıştır.

BROŞÜR

Metal ısıl işlem endüstrileri için hem ürün sıcaklığının hem de çevresinin ölçülmesi, hem ürün kalitesinin hem de proses verimliliğinin sağlanması açısından kritik öneme sahiptir, bu nedenle Fluke Process Instruments en sağlam, gelişmiş fırın profilleme sistemlerini tasarlamıştır.


Veri kaydediciler ve termal bariyerlerden sezgisel yazılım veri analizi ve raporlamaya kadar, ne kadar zorlu olursa olsun, kullanıcıların süreçlerini profillendirmek için ihtiyaç duyduğu her şeye sahibiz.

Datapaq Fırın İzleme Sistemi, proses boyunca doğru ve güvenilir sıcaklık ölçümleri sağlamaya devam ederken, en zorlu üretim ortamlarında proses içinde tekrar tekrar kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Her sistem, kullanıcıların performansı ve sistem doğruluğunu iyileştirmesine, arıza süresini azaltmasına, TUS raporlama sürelerini azaltmasına ve daha fazlasına yardımcı olabilir.

316 kalite paslanmaz çelik kasa ile üretilen Datapaq TP6, 10 veya 20 termokupl kanallı olarak sunuluyor. Veri kaydedici ayrıca tamamen su geçirmezdir (IP67 dereceli) ve PC veya mobil cihazdan sistem kurulumunu hızlı ve kolay hale getirmek için Bluetooth iletişimi ile donatılmıştır. Ek özellikler aşağıda belirli ürünler için vurgulanmıştır.

Yüksek sıcaklıklı ısıl işlem süreçleri için ideal termal bariyer, kullanıcıların süreç boyunca profil oluşturma yeteneklerini geliştirmede kritik bir adımdır. Fluke Process Instruments, vakum ve kontrollü atmosfer, levha yeniden ısıtma ve solüsyon eskitme gibi uygulamalar ve diğerlerinin yanı sıra yeni sızdırmaz söndürme tasarımlarıyla maksimum termal koruma sağlamak üzere tasarlanmış çok çeşitli termal bariyerler sunar. Sürecinizin gizemlerini çözün. Aşağıda profil oluşturma sisteminizi bulun.

1050°C’ye Kadar Isıl İşlem Yapan Metaller için Datapaq® Furnace Tracker

 

1050°C’ye (1922°F) kadar olan prosesler için tasarlanan bu Datapaq Fırın Takip Sistemi, kullanıcıların çoğu konveyörlü ve kesikli fırının içinden güvenilir ve doğru sıcaklık profilleri almasını sağlayan TB40 veya TB49 termal bariyer serisine sahiptir.


Datapaq® Fırın İzleyici Vakumlu Isıl İşlem

 Fırın İzleyici Vakumlu Isıl İşlem

20 Bar’a (290 PSi) kadar basınçlara dayanacak şekilde tasarlanan Datapaq Vakumlu Isıl İşlem Sistemi, TB45 veya TB46 serisi termal bariyere sahiptir ve kullanıcıların 1200°C’ye (2192°F) kadar vakum ve karbonlama uygulamaları için TUS ve termal profiller gerçekleştirmesini sağlar. ).


Datapaq® Fırın İzleyici Kapalı Soğutma Sistemi

 Fırın İzleyici Mühürlü Söndürme Sistemi

Alüminyum çözelti ısıl işlem süreci için özel olarak tasarlanan Datapaq Furnace Tracker Mühürlü Soğutma Sistemi, çözelti işleme, söndürme ve eskitme olmak üzere üç işlem aşamasının tamamında gerçek zamanlı olarak doğru sıcaklık profilleri elde etmenizi sağlar.


Datapaq® Fırın İzleyici Sıcaklık Tekdüzeliği Araştırma Sistemleri

 Fırın Takip TUS Sistemi

Bu sağlam donanım ve gelişmiş yazılım paketi, her biri kendi sihirbazına ve analizine sahip olan ürün profil oluşturma ve sıcaklık tekdüzelik ölçme (TUS) fonksiyonlarını birbirinden ayırır. TUS yazılımı, tam analiz hesaplamalarını otomatik olarak gerçekleştirir, gerçek zamanlı alarmlara izin verir ve AMS2750 standardına uygun bir anket raporu yazdırmak için kullanılabilir.


Kontrollü Atmosfer ve Vakumlu Lehimleme için Datapaq® Fırın Takibi

 Kontrollü Atmosfer ve Vakum Lehimleme için Fırın İzleyici

CAB ve vakum uygulamalarında sık kullanım için tasarlanan bu Datapaq Fırın Takip Sistemi, her ürünün spesifikasyonları karşıladığından emin olmak için gerçek zamanlı olarak doğru sıcaklık profillerini ölçmenizi sağlar.


Slab ve Kütük Yeniden Isıtma Prosesi için Datapaq® Furnace Tracker

 Datapaq Fırın Takip Sistemi

En zorlu ortamlar için tasarlanan bu Datapaq Fırın Takip Sistemi, gerçek zamanlı olarak slab ve kütük yeniden ısıtma fırınlarından doğru proses içi ürün maça ve yüzey sıcaklığı profillerini almanızı sağlar.


Datapaq® Furnace Tracker Rotasyonel Termal Profilleme Sistemleri

 Datapaq fırın takipçisi dönme bariyeri

1000°C’ye (1832°F) kadar olan prosesler için tasarlanan bu Datapaq Fırın Takip Sistemi, ısıl işlem ve su verme sırasında boruları ve boruları yuvarlayarak kullanıcıların konveyörlü ve yürüyen kirişli fırınlardan güvenilir ve doğru proses içi sıcaklık ölçümleri ve profilleri almasını sağlar.


Cam Temperleme ve Bükme için Datapaq® Fırın Takip Sistemleri

 Cam fırını sıcaklık profilleme sistemi

Cam tavlama uygulamaları için özel olarak tasarlanan bu Datapaq Fırın Takip Sistemi, sert ve yumuşak kaplamalı low-e cam dahil her tür cam için gerçek zamanlı olarak doğru sıcaklık profilleri elde etmenizi sağlar.


Datapaq® Fırın Takibi Özel Profilleme Sistemleri

 Özel Fırın Takibi

Niş veya zorlu ısıl işlem süreçlerinde sıcaklık profili oluşturmanın faydalarını sağlamak için tasarlanan bu sistemler, kullanıcıların uzun takip eden termokuplların bir seçenek olmadığı işlemlerde fırınların içinden güvenilir ve doğru sıcaklık profilleri elde etmelerini sağlar.

 

 

FurnaceTracker Sistemler

FurnaceTracker Sistemler

İNCELE

Özel Termal Profilleme Sistemleri

Özel Termal Profilleme Sistemleri

İNCELE

KilnTracker Sistemler

KilnTracker Sistemler

İNCELE

FoodTracker Sistemler

FoodTracker Sistemler

İNCELE

ReflowTracker Sistemler

ReflowTracker Sistemler

İNCELE

EasyTrack3

EasyTrack3

İNCELE

XL2 Sistem

XL2 Sistem

İNCELE

SolarTracker Sistemler

SolarTracker Sistemler

İNCELE