KURUMSAL

KURUMSAL

Sentez Sistem ve Mühendislik faaliyet gösterdiği endüstriyel otomasyon,sistem entegrasyonu ve proses kontrol cihazları konusunda  uzman kadrosuyla ülkemizde birçok gelişmenin öncüsü olmuştur.

Faaliyet Alanlarımız: 

  • Infrared (Temassız) Sıcaklık Ölçüm Cihazları
  • Termal Proses Görüntüleme ve Kontrol Sistemleri
  • Termal Kameralar
  • Datalogger  - Termograflar
  • Fırın İçi Yüksek Sıcaklık Kameraları

Sentez Sistem ve Mühendislik, Gıda’dan Demir Çelik’e kadar endüstrinin her alanında faaliyet gösterdiği konularda çözüm üreten ; kullanıcıların beklenti ve fikirlerine değer  veren ; müşteri memnuniyetini  her zaman en üst düzeyde tutmayı ilke edinen mühendislik firmasıdır.

Satış Sonrası Servis Hizmetleri 

Özellikle satışını yaptığımız cihazların çok çeşitli sektörlere hitap etmesi ve çok farklı alanlarda çalışan kullanıcılar tarafından kullanılması servis hizmetlerinin önemini daha da arttırmakta, cihazların kaliteli servis hizmetleriyle güçlendirilmesi zorunluluğunu ortaya koymaktadır.

Hizmetler Grubu 

Yetişmiş Sertifikalı Uzman Kadro: Amaç, kullanıcılarımızla en etkili teknik iletişimi sağlamak ve müşterilerimizin destek beklentilerini en kaliteli şekilde yerine getirmektir. Eğitimli ve konularında uzman servis mühendislerimiz en etkili servisi verebilecek konumdadırlar 

Destek 

Firmamızdan satın alınmış cihaz ve donanımlara en az 10 yıl olmak üzere parça ve servis desteği vermekteyiz.
Telefon Destek Hizmeti; Bu hizmeti alan müşterimiz 0216 519 78 79 numaralı telefon aracılığıyla karşılaştığı sorunu Teknik Servis Bölümümüze iletebilir. Teknik Servis Bölümümüz gereken desteğin sağlanmasını temin eder ve varsa alternatif çözümleri müşterilerimize sunar. Gerekli Durumlarda müşterinin bulunduğu yere giderek bizzat sorunun tespiti ve giderilmesi için çalışma yapar.

Eğitim 

Firmamız kendi eğitim merkezinde ve müşterilerimizi istekleri doğrultusunda sürekli olarak düzenlediği eğitimlerle teknolojik gelişmeleri kullanıcılara aktarmaktadır.