TEMSİLCİLİKLER

FLUKE

Dünya da endüstriyel cihaz üretiminde lider firma olan FLUKE bünyesinde bulunan firmaları FLUKE Process Instruments çatısı altında birleştirmiştir. Fluke kalitesini değişik endüstriyel kulvarlarda daha ileriye taşımak için konusunda lider markaları bünyesine katmış ve tüm dünyada kullanıcılarına kaliteyi daha iyi hizmet ile sunabilmek için satış ve servis ağını geliştirmiştir.

RAYTEK

Raytek temassız sıcaklık ölçümü konusunda 1963 yılından bu yana faaliyet gösteren öncü firmadır. Tecrübeli kadrosuyla geliştirdiği cihazları ve sistemleriyle konusunda her zaman lider konumdadır. Gelişen teknoloji ile yeni nesil cihazlar geliştiren Raytek, aynı zamanda uygulamaya yönelik cihazlar ve aksesuarlar ile komple çözümler sunmaktadır. Raytek özellikle ; Demir – Çelik, Cam, Plastik, Çimento, Tekstil, Gıda..vb sanayilerde yoğun çalışma alanına ve tecrübeye sahiptir.

IRCON

Ircon, ınfrared sıcaklık ölçümü konusunda özellikle de ağır sanayi ve zorlu ortamlar için geliştirdiği özel cihazlarıyla kullanıcılarına özel çözümler sunmaktadır. En zorlu ortam şartları için özel olarak geliştirdiği Modline serisi sıcaklık ölçüm cihazları konusunda tartışmasız en iyi cihazlardır. Zorlu ortamlarda ortam koşullarından en az etkilenerek hassas ölçümler yapabilmektedir.

DATAPAQ

Datapaq ısıl işlem proseslerinin ve ısıl işlem gören malzemenin sıcaklık profilinin çıkartılabilmesi için kullanılan genel adıyla termografların lider üreticisidir. Uzun yıllar piyasada kazandığı tecrübeleriyle en üstün özellikler ile donatılmış veri kaydedicileri ( datalogger ), uygulamalara özel termal bariyerleri, ölçüm elemanları ve veri analizi için özel yazılımı ile paket sistemler üretmektedir.

SYN-FAB

SYN–FAB yüksek sıcaklıkta çalışan proseslerde, proses görüntüleme için geliştrilen yüksek ortam dayanımlı, yüksek çözünürlüklü ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Fırın içindeki durumu operatöre online olarak görüntüleyen SYN-FAB kameralar, uygulamaya yönelik paket çözümler sunmaktadır. Konusunda en eski ve en tecrübeli firma olan SYN-FAB sistemlerinde özel aksesuarlar kullanmaktadır. Bu sistemlerinde satış, servis ve kurulumları Türkiye de tarafımızdan yapılmaktadır.

EDIT

EDIT Process Control firması endüstriyel ve yüksek kalitede cihazlar üretmektedir. Ürettiği cihazlar ile üretim hatlarında temassız nem ve akış ölçmlerinin hassas biçimde yapılmasını sağlamaktadır. Başta demir çelik, yapı malzemeleri, enerji, gıda, maden, ilaç .. vb sektörlerde faaliyet göstermektedir. Nem ölçümdeki hassasiyeti ve katı akışı ölçümünde geliştirdiği sistemleri ile konusunda rakipsizdir.

DALI

DALI Infrared 1984 yılından bu yana ınfrared termal dedektör ve termal kamera üretiminde faaliyet gösteren bir firmadır. 30 yılı aşkın termal kamera piyasasındaki deneyimi sayesinde piyasanın en kaliteli üreticilerinden biridir. Endüstriyel, Güvenlik ve portatif termal kamera konusunda üretim yapan firma özel uygulamalara çözümlerde sunmaktadır.

APPLIED MEASUREMENTS LIMITED

Applied Measurements, yüksek kalitedeki gerilim sensörleri ve dönüştürücüleri üretmeye 20 yıl önce başlamıştır. Ancak firma dönüştürücü ve uygulama deneyimleri bakımından 100 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Bu sayede size en uygun sensörleri ve sistemleri, uzman tavsiyeleri ve satış sonrası desteğimizle beraber sağlamaktayız. Ürünlerimizin yüksek kalite ve güvenilirliğine olan inancımız sağladığımız 3 yıllık garanti ile desteklenmektedir.