ÜRÜNLER

SYN-FAB

Kategori : Fırın İçi Kameralar


SYN-FAB yüksek sıcaklık sistemlerimizi temsilen en son model CCTV ekipmanı sunar. Bunların içinde genel uygulama sistemleri dışında monitörler, switcher’lar, dijital recorder’lar, fiber optik ve görüntü işleme, sıcaklık görüntüleme ekipmanları gibi sistemler de bulunur.

SYN-FAB’ın endüstriyel olarak 36 yıllık uygulama/sorun çözme tecrübeleri vardır. Bu tecrübeler ile geliştirilen ekipmanlar aşağıdaki gibidir.

SYN-FAB yüksek sıcaklık sistemlerimizi temsilen en son model CCTV ekipmanı sunar. Bunların içinde genel uygulama sistemleri dışında monitörler, switcher’lar, dijital recorder’lar, fiber optik ve görüntü işleme, sıcaklık görüntüleme ekipmanları gibi sistemler de bulunur.

SYN-FAB’ın endüstriyel olarak 36 yıllık uygulama/sorun çözme tecrübeleri vardır. Bu tecrübeler ile geliştirilen ekipmanlar aşağıdaki gibidir.


SYN-FAB firması yüksek sıcaklığa sahip ortamlarda görüntüleme ve ölçümler yapan yüksek mukavemetli kamera sistemleri üretmektedir. Özellikle Patentli yapısı ile en yüksek ortam sıcaklığına dayanıklı kamera sistemidir. Soğutma sistemleri su ve/veya hava olan kamera sistemleri son yıllarda sadece hava soğutmaya dönmüştür. Çok yüksek sıcaklığa sahip ortamlarda soğutma için su kullanılmaktadır.


Problu ve probsuz modeller olarak ana  iki başlığa ayrılan modeller uygulamaya özel olarak kendi içinde birçok farklı modele sahiptir. Bu sayede her uygulamaya en uygun olan cihazın seçimi yapılarak en doğru çözüm sunulmaktadır.

Fırınların ve diğer yüksek sıcaklık proseslerinin iç kısmının gözlenmesinin faydası uzun süre önce kanıtlanmıştır. Bu teknolojiye, hassas ölçüm ve proses sıcaklığının görüntülenmesi ve  video kapasitesi de eklendiğinde, yarar daha da artar. SYNFAB sıcaklık görüntülemesine 3 seviye video özelliğini de ekler. 

SF12 serisi kameralar fırın içinde CCD görüntü alarak bu görüntünün operatöre aktarımını sağlar. Sadece görüntüleme olarak kullanılan bu sistemlerde opsiyonel olarak kayıt istemleri de kullanılmaktadır. Ayrıca birçok farklı ebatta monitörden sistem takibi sağlanabilmektedir. ThermalAnalyzer sistemide görüntü üzerinden sadece dört noktadan sıcaklık okunabilen bir sistemdir. Bu sistemde yine sadece monitör ile çalışmaktadır. Ayrıca sıcaklık verilerine göre renklendirme yapan SpectrumTG opsiyonuda bulunmaktadır. Pyroviper full sistem olup bilgisayar ile çalışmaktadır. PVHD yazılımı ile alanlar belirliyerek sıcaklıklar ölçülür , çıkışlar alınır ve görüntüleme kayıt altına alınabilir. Aynı kamera sistemiyle değişik görüntüleme opsiyonları sağlanabilir.SYN-FAB ana sistem parçalarımızın çoğunu üretir. Böylece yedek parça, tadilat kitleri vs. gibi parçaların sürekliliği/değiştirilebilirliği kolay hale gelir. Her zaman hızlıca temin edilebilir. Tüm SYN-FAB fırın lensleri 7/24/365 süreyle kazanlarda ve fırınlarda kullanılabilir.

Hassas görüntüler için patentli Bright Image Optical System kullanmaktadır. Bu sayede kaliteli çözünürlüğe sahip dayanıklı ve kaliteli lensler üretmektedir. Rakip Lenslerden %50 daha az parça içerir. 7 tip standart uzunluklu, 3 tip görüş mesafeli (LOS) ve görüş açılı (FOV) lens vardır. Özel yapım lensler de mevcuttur.

SYN-FAB’ın dış lens tüpleri 10 SS kalın duvarlı, yüksek sıcaklk borusundan yapılmıştır. Rakip firmalarınkiler ise ince duvarlı SS tüplerinden yapılmış olup SYN-FAB’ın dayandığı koşullara dayanamaz. SYNFAB ayrıca Hastelloy, Inconnel ve diğer malzemelerden yapılmış özel üretim lenslerle çalışmaktadır.

SYN-FAB PHASE III aynı malzemeden yapılmıştır; ama ek olarak paslanmaz çelik kaplaması vardır. Başka firmalar yüksek sıcaklık için köpük izolasyonlu aluminyum kılıflar, Bunların hiçbiri elektronikler için, SYN-FAB’ın sağladığı kadar iyi koruma sağlayamaz.


  • Yüksek sıcaklık sistemleri için  montaj Sistemi
  • Otomatik geri çekme birimi
  • Taşınabilir, standart ve ağır işler için basınçlı hava filtresi
  • Her boyutta  monitörler
  • Genel uygulama sistemler için manuel veya uzaktan kontrollü montaj sistemleri
  • Video Sinyal Ekipmanı – switcher, quad, multiplexer, recorder – dijital, konvensiyonel  ve PC tabanlı, görüntü işleme ve analizi
  • Sinyal İletimi – standart ve yüksek sıcaklık coax, fiber optik, Ethernet, kablosuz.


SYN-FAB Uygulama videoları ve Broşürler

Ülkemizde temsilcisi olduğumuz bu lider kuruluşun; satış, satış sonrası hizmetleri ve servis hizmetlerini tecrübeli ve yetkili  kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz.

SYN-FAB Broşür

Endüstriyel Kamera Broşür

Görüntüleme Çözümleri (Türkçe)

Portatif Görüntüleme Sistemi Broşür

SF11 VE SF12 Kamera Broşür

SF12 Yüksek Sıcaklık Kamera Broşür
SYN-FAB

SYN-FAB

İNCELE